Kādus ziedus dāvināt mātes dienā

Piemērotākie ziedi mammai mātes dienā parasti ir viens no jautājumiem, ko gandrīz katrs no mums vismaz reizi gadā, ja konkrēti, tad katru pavasari savā galvā apdomā. Protams, šī diena jeb svētki ir izteikti ģimeniski, tāpēc nereti arī ziedu izvēlei mātes dienā ir tradīciju raksturs, jau gadu gaitā iegājies paradums kādu konkrētu ziedu izvēlei.

Kopējās tendences ziedu izvēlei māmiņdienā, protams, liecina, ka vislielākajā cieņā ir konkrētajai sezonai, tātad pavasarim raksturīgākie ziedoši augi. Tātad tās ir gan tulpes un orhidejas, gan hiacintes vai pat margrietiņas. Šīs noteikti ir izvēles, ar kurām nekad nekļūdīsieties. Tās atbilst gan gadalaikam, ir skaistas un noteikti jūsu mammai sagādās prieku.

Aktuāls ieteikums ziediem mātes dienā varētu būt arī ziedu kompozīcija. Piemēram, hiacintes vai peonijas kombinētas ar kādu košu zaļumu, kas varētu būt arī mums visiem labi pazīstamā paparde, tādējādi radot apomīgāku skatu visam ziedu pušķim un uz zaļā fonā arī vēl vairāk izceļot košas krāsas puķu ziedus.

Bilesu tirgus

Svarīgi tomēr atcerēties, ka mātes dienās ziedus tomēr dāvinām savām mammām un nošaut greizi būtu ļoti grūti, jo mammas jebkurā gadījumā priecāsies. Šis nav pirmais randiņš, kur mūsdienās ar ziedu izvēli kļūdīties var ļoti viegli un ir sievietes (un meitenes), kurām tas var būt izšķirošais kritērijs.

Aizvien nav ne dāvanas, ne ziedu?

Ir pienācis mātes dienas rīts un saproti, ka nav ne dāvanas ne ziedu. Ko nu lai dara. Domājams, ka vispirms ir jānomierinās un jāsaprot, ka ir taču 21.gadsimts un pie dāvanām var tikt ļoti ātri. Viegls un vienmēr labi strādājošs veids būs dāvanu kartes piemēram, no mammas iemīļotā restorāna. Arī, ja nesanāk mammu apciemot un pasniegt ziedus klātienē, tad elektroniska dāvanu karte var būt labs veids, kā iziet no situācijas. Davanutirgus.lv ir veids, kā šādās situācijās ātri un viegli tik cauri.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pin It on Pinterest